} Tesla Grup - Elektromekanik

Hakkımızda

Tesla Grup

Hakkımızda

Tesla Grup Elektromekanik Limited Şirketi, 20 yıllık Elektrik, Mekanik, Telekomünikasyon ve Yazılım Teknolojileri alanında tecrübesi ve bilgi birikimi ile 2016 yılında alanında kalıcı çözümler üretmek amacı ile kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren Türkiye’nin en büyük projelerden Emaar Square Üsküdar AVM projesi ile adını duyuran Tesla Grup, profesyonel çalışma tarzı, Kalite ve İş-İnsan yaklaşımı ile alanında farkındalık yaratmıştır. Uzman kadrosu ve çözümcü yaklaşımı ile çalışmalarına devam eden şirketimiz; -Kuvvetli Akım Tesisleri OG ve AG Montajı, Test ve Devreye Alma süreçleri ile -Tehlikeli Enerjinin Kontrol Altına Alınması Prosedürü olan LOTO (Lockout-Tagout) (Kilitleme-Etiketleme) Prosedürünü başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Misyon

Kurucularının deneyimleri ve profesyonel çözümler üreten anlayışı ile temelleri atılan Tesla Grup, enerji çözümlerine farklı bir soluk katmak ve geleceğe yön veren şirketler arasında yerini alarak sektöründe vazgeçilmez olmayı amaçlamaktadır.

Vizyon

Ulusal ve Uluslararası pazarda ürettiği çözümler ile insanı, kaliteyi ve maliyet odaklı yaklaşımları merkezine alarak piyasanın lider kuruluşları arasında yer almayı hedeflemektedir.

Change Color Style